Zeď jako prostředek image

  • Proimage
  • Grafika

klip rámy

Už víte, že image není jenom oblečení a vystupování, ale i věci, kterými se obklopujete. Dnes se zaměřím na to, jak můžete svou image vyjádřit pomocí zdobení zdí

Taky vás tak uchvacují zdi v pokojích jako mě? Já úplně miluju, když má někdo pořádně vyzdobenou zeď. I já se snažím o to, aby moje zeď vypadala neustále perfektně. Zeď je totiž jen ze způsobů, jak vyjádřit svůj styl a osobnost. Podíváme se spolu na oblíbené způsoby, jak svou zeď vyzdobit.

Začnu naprostou klasikou. Plakáty. Ať se jedná o ty filmové, nebo hudební, rozhodně vyjadřují vaši osobnost a můžou ostatním pomoct k tomu, aby si u vás udělali vlastní obrázek. Nikdy totiž nepoznáte člověka tak, jako podle toho, co má na zdi. Nejčastěji jsou plakáty opravdu s filmy nebo seriály, nebo oblíbenými hudebníky. Najdete ale taky takové, kteří si na zeď plácnou i motivační citáty, nebo obrázky, o kterých si nejsem úplně jistá, jestli tady můžu mluvit. Další věcí je to, jakým způsobem se s plakáty a jejich umístěním vypořádáte. Nalepíte je přímo na zeď izolepou, i když víte, že sundávání bude peklo? Nebo si je radši zarámujete a ušetříte zeď i samotný plakát? Nemusíte pořizovat hned rám z masivu, v pohodě budou stačit hliníkové klip rámy, které dobře vypadají a navíc se s nimi jednoduše pracuje. I způsob, jakým své plakáty dáte na zeď o vás hodně řekne.

Dál bych zmínila světýlka, které jsou hlavně holčičí záležitost. Vytvoří v pokoji kouzelnou atmosféru a udělá z něj pohádkový úkryt pro vílu. Když navíc světýlka doplníte květinami nebo plyšáky, budete se u sebe cítit opravdu kouzelně. Pro světelné efekty se často využívají i stará CDčka, která světlo odráží a vytváří zajímavé odlesky na zdech. I dekorace z dřevěných větviček vám pomůžou dosáhnout požadovaného vílího efektu. Každý, kdo k vám přijde, se zaručeně bude cítit úžasně.

Nezapomínám ani na barvy. Go big or go home. Udělejte si super odpoledne s pár kbelíky barvy a přetvořte zeď v kouzelnou krajinu, postapokalyptický svět a nebo si prostě zahrejte na Jacksona Pollocka a pořádně se na zdi vyblbněte. A nebo nakreslete kočičky. Je to na vás, na vašich zájmech a taky na tom, jak chcete, aby vás ostatní vnímali.

Toto byly mé oblíbené způsoby, jak si vyzdobit zdi pokoje tak, aby vaši hosté poznali, jaký jste typ člověka. Jak vypadá váš pokoj?

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4