První školní měsíc je za námi, nároky na studenty přibývají stejně jako kilogramy učebnic, svačin a nezbytné elektroniky, které studenti denně nosí s sebou do školy. Běžné módní batohy pod takovou váhou praskají ve švech a hrozí, že se obsah batohu s každým krokem vysype na chodník. Příští moderní studentský batoh který pro studenta pořídíte, by mohl ale být velkým ulehčením v jeho životě a zajistit každodenní pohodlí. Co by ale měl takový batoh splňovat, aby byl považován za kvalitní a přitom nestál tisíce korun?

Číst dál: Na co nezapomenout při výběru studentského batohu

 mladý zelený ječmen

V současné době se takzvané superpotraviny prodírají do popředí, protože stále více lidí si uvědomuje důležitost zdravého životního stylu a přírodní medicíny. Do skupiny superpotravin mimo jiné spadá také mladý zelený ječmen označován za nejrozšířenější obilovinu s doslova zázračnými účinky. Slouží k detoxikaci organismu, snížení únavy a zvýšení obranyschopnosti.

Číst dál: V jedné sklenici tolik zdraví aneb představujeme vám mladý zelený ječmen

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.