retro batohy

Co je to retro? V podstatě se jedná o kulturně zastaralý styl, který tu už v minulosti minimálně jednou byl a opět se po čase vrátil. Samotné slovo „retro“ pochází z latinské předpony retro, která v překladu do češtiny znamená „zpět“ či „v minulosti“. S blížícím se začátkem školního roku jsou batohy velice skloňovaným tématem. Co takhle koupit si do školy retro batoh?

Číst dál: Staré dobré časy se vrací. Retro batohy zažívají obrovský boom

Návod na šití tašky

  • Proimage
  • Móda

Ať už patříte k těm, kteří odmítají nosit tašky z obchodů, které má každý druhý, nebo se po novém roce chcete zapojit do zero waste a zbytečně nekupovat igelitky kvůli každé návštěvě potravin, bude se vám hodit návod na to, jak si ušít vlastní stylovou tašku, ve které odnesete cokoliv a navíc budete originální. A potřebujete k tomu jenom dekorační látky metráž, trochu trpělivosti a pár dalších věcí.

Číst dál: Návod na šití tašky

I na kole můžete vypadat skvěle

  • Proimage
  • Móda

cyklodresy castelli

Dnes bude řeč o stále populárním sportu, jízdě na kole. Cyklistika, tedy oficiální název pro jízdu je populární po celém světě. Každý den můžete v ulicích vidět spousty cyklistů, kteří se snaží něco udělat pro své tělo a zároveň se dostat z místa A do místa B. Je však třeba rozlišovat, zda se jedná o cyklistiku volnočasovou nebo profesionální, my se budeme bavit víceméně jen o té volnočasové.

Číst dál: I na kole můžete vypadat skvěle

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.