V letních měsících, kdy teploty stoupají opravdu vysoko, je třeba změnit teplejší kousky v šatníku na lehčí a prodyšnější. Než veškeré vedra započnou, přichází změna oblečení. Během léta džíny z větší části vystřídají rozhodně kraťasy. Například kraťasy Fox jsou pohodlné, stylové i originální. Můžete si v nich naplno užít celé léto. Hodí se na výlety, k ohni pod širák nebo i do města. Stejně tak trička s dlouhým rukávem střídají ty s krátkým. Hrubé svetry a teplé bundy se odsouvají ve skříni rozhodně dozadu.

Číst dál: Co nesmí chybět v pánském stylovém šatníku pro léto 2021? Třeba kraťasy FOX!

 retro batohy

Co je to retro? V podstatě se jedná o kulturně zastaralý styl, který tu už v minulosti minimálně jednou byl a opět se po čase vrátil. Samotné slovo „retro“ pochází z latinské předpony retro, která v překladu do češtiny znamená „zpět“ či „v minulosti“. S blížícím se začátkem školního roku jsou batohy velice skloňovaným tématem. Co takhle koupit si do školy retro batoh?

Číst dál: Staré dobré časy se vrací. Retro batohy zažívají obrovský boom

Návod na šití tašky

  • Proimage
  • Móda

Ať už patříte k těm, kteří odmítají nosit tašky z obchodů, které má každý druhý, nebo se po novém roce chcete zapojit do zero waste a zbytečně nekupovat igelitky kvůli každé návštěvě potravin, bude se vám hodit návod na to, jak si ušít vlastní stylovou tašku, ve které odnesete cokoliv a navíc budete originální. A potřebujete k tomu jenom dekorační látky metráž, trochu trpělivosti a pár dalších věcí.

Číst dál: Návod na šití tašky

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4