Trendy šperky s briliantem

  • Proimage
  • Móda

Dámy, která z vás má zrovna v tuhle chvíli nedostatek šperků, které vystihují nejen váš styl, ale vás jako osobnost? Pár mých kamarádek si touhle "krizí" také nedávno prošly a teď se s vámi podělí o řešení, na které společně přišly.

„Posledních pár týdnů bylo naprosto katastrofálních," říká Anna. „Pracuji jako redaktorka časopisu. Moje obvyklé pracovní nadšení se vytratilo, místo mého bezchybného psaní všemi deseti jsem byla stěží schopná zapojit dva prsty a nějaký článek sepsat. Přišla jsem si hrozně nesvá a nevěděla jsem proč. Na nový rok jsem začala jíst zdravé jídlo a piju jenom vodu, takže špatnou životosprávou to určitě být nemohlo. Občas taky chodím na jógu. Nebyla jsem ale jediná, kdo si něčím podobným procházel. Tady Lenka na tom taky byla dost špatně." Lenka je jedna z Aniččiných kolegyň. Pracuje v redakci o něco déle, ale její práce nikdy nezačala stagnovat. Až tedy do TOHO období. „Nevím co to bylo, najednou se to přes nás převalilo jak tlaková vlna, která s sebou smetla veškerý život. Když jsem potom Aničce řekla, čím už si pár týdnů procházím, svěřila se mi,že je na tom stejně..."

Tak a teď vás možná zajímá, čím že to holky trpěly. Po pár dlouhých rozhovorech na to přišly. Nešlo o žádné zdravotní problémy, ani syndrom vyhoření. Šlo prostě o tom, že nevěděly, jak se na venek vyjádřit, když se zrovna nejedná o psaní. Problém byl v opakovaném nošení toho samého outfitu bez jakýchkoliv doplňků. Možná vám to může připadat jako hloupost nebo banalita, ale i taková malá věc, jako například briliantové šperky mohou vaši náladu vyšvihnout o několik úrovní nahoru jako nic. Tak vám tady říkám - pokud si myslíte, že už nevíte, jak neverbálně vyjádřit svou osobnost nebo pocity, zvolte cestu doplňků. I malý prsten může pomoct. Tak si běžte udělat radost!

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4