Jaký zásnubní prsten vybrat a klidně i na e-shopu?

  • Proimage
  • Móda

Ať už patříte k těm, které svatba čeká za chvilku, nebo si prostě jenom zjišťujete informace do budoucna, zatímco se cpete zmrzlinou (high five), je důležité si o zásnubních prstenech něco pozjišťovat. Přece jen je to něco, co hrdě nosíte, abyste všem ukázala, že VY se budete vdávat. Čtěte dál i pokud jste muž, který se chystá požádat o ruku vaši drahou polovičku, abyste věděl, jak prsten vybrat správně.

snubní prsteny

V prvé řadě je potřeba si ujasnit, co jsou snubní prsteny a co zásnubní prsteny, abysme si to potom nepletli.

Zásnubní prsten je prsten, který v našich končinách nosí většinou žena a ukazuje tím, že se bude brzy vdávat. Taky je to něco, čím se chlubí až do svatby. Po svatbě se potom začíná chlubit snubními prsteny, které už nosí jak ženich, tak nevěsta.

Tak teď známe rozdíl mezi těmito dvěma druhy prstenů. Jak ale vybrat ten správný? Začneme tím nejzákladnějším a tím je velikost. Prsteny můžou být komplikovaná záležitost právě kvůli velikosti. Přitom je tak důležité pro pohodlné nošení prstenu. Před nákupem se pokuste nenápadně zjisti přesnou velikost, aby vám romantickou chvilku nezkazilo hledání účtu a následná cesta do zlatnictví pro nový prsten. Dál vám řeknu pár doporučení, která se týkají vzhledu prstenu. Prsten nekupujete pro sebe a proto byste měl/ měla vědět, co se tomu druhému líbí. Má raději zlaté prsteny, nebo prsteny s brilianty? Pokud jsou to ty zlaté, přiklání se spíš ke žlutému zlato, nebo bude lepší pořídit prsten z bílého zlata? A co nějaký doplňující prvek, jako třeba osázení drahými kameny? Achjo, taková malá věc a jaké jsou s ní problémy. Nejhorší je, když víte, jakou přesně potřebujete velikost, jaký chcete materiál a doplňky, ale nemůžete najít ideální kombinací těchto tří prvků. Máte ale štěstí, protože zlatníci nabízejí prsteny na zakázku.

snubní prsteny

A proč vlastně prsteny řešíme? Protože píšu blog o image a zásnubní prsten je něco, co bude image vaší drahé polovičky doplňovat až do svatby. Tak pořiďte něco, z čeho bude nadšená! V současné době jsou nejpopulárnější snubní prsteny z bílého zlata.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4