Staré dobré časy se vrací. Retro batohy zažívají obrovský boom

  • Proimage
  • Móda

 retro batohy

Co je to retro? V podstatě se jedná o kulturně zastaralý styl, který tu už v minulosti minimálně jednou byl a opět se po čase vrátil. Samotné slovo „retro“ pochází z latinské předpony retro, která v překladu do češtiny znamená „zpět“ či „v minulosti“. S blížícím se začátkem školního roku jsou batohy velice skloňovaným tématem. Co takhle koupit si do školy retro batoh?

Co si pod pojmem retro batohy představit? V podstatě jsou to modely, které byly kdysi tak oblíbené, že se opět dostávají do popředí. Sehnat se dají v různých barevných variantách, velikostech, střizích a provedeních. Stačí si jen vybrat takovou alternativu, která je vašemu srdci designem nejblíže. Retro batohy se pyšní koženými přezkami, které jim dávají jakýsi šmrnc.

Bavlněné retro batohy, které využijete i na výlety

Podívejte se na fotografie svých rodičů, jaké batohy nosili do školy. Zřejmě bavlněné, které měly jen jednu kapsu, stahovací šňůrku a bezpečnostní zapínací spony. Přesně takové retro batohy v současné době seženete a neutratíte za ně tisíce korun. Jestliže neprahnete po vyloženě konkrétní značce, sáhněte po některém produktu bez brandu. Vyjde vás mnohonásobně méně, ale přitom kvalita je srovnatelná se značkovými věcmi.

Za takový retro batoh byste u známých značek zaplatili okolo 2 tisíc korun, zatímco bez brandu vás vyjde na 6 až 7 stovek. S takovým retro batohem uděláte spoustu parády nejen ve škole, ale i někde na výletě.

Všechny vlastnosti, které má správný batoh mít

Retro batohy nabízí všechno, co klasické batohy. Mají nastavitelné popruhy, některé disponují mnoha přihrádkami a kapsami. Hlavně se pohodlně nosí, takže se nemusíte bát, že byste svým zádům uškodili.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4