V jedné sklenici tolik zdraví aneb představujeme vám mladý zelený ječmen

 mladý zelený ječmen

V současné době se takzvané superpotraviny prodírají do popředí, protože stále více lidí si uvědomuje důležitost zdravého životního stylu a přírodní medicíny. Do skupiny superpotravin mimo jiné spadá také mladý zelený ječmen označován za nejrozšířenější obilovinu s doslova zázračnými účinky. Slouží k detoxikaci organismu, snížení únavy a zvýšení obranyschopnosti.

Pokud byste se podívali na nějaké vědecké studie, zjistili byste, že mladý zelený ječmen má na lidský organismus blahodárné účinky. Pravidelným užíváním zlepšíte celkový stav svého zdraví.

Není ječmen jako ječmen

Jakmile se řekne ječmen, zřejmě si jako první představíte obilovinu rostoucí na polích. Ovšem mladý zelený ječmen vypadá jinak. Připomíná spíše tlustší zelenou trávu, která se sklízí v okamžiku, kdy doroste do výšky 20 až 25 centimetrů. Důležité je, aby se pěstoval na co nejčistší půdě, protože jedině tak potom obsahuje aktivní enzymy a zelené rostlinné barvivo, tedy chlorofyl.

Jaké účinky má mladý zelený ječmen?

Stále vás nepřesvědčilo, proč si koupit mladý zelený ječmen? Potěší vás, že obsahuje celou řadu významných vitamínů a minerálů. Vedle toho působí protizánětlivě a pyšní se regeneračními účinky, tudíž si zlepšíte svou imunitu a organismus dokáže odolávat i proti virovým onemocněním. Mladý zelený ječmen zatočí také s jarní únavou.

Chlorofyl poslouží k detoxikaci a pročištění těla. V neposlední řadě vás tato superpotravina zbaví kyselosti, pomůže vám při kožních nemocech a zlepší váš psychický stav. Účinků je opravdu celá řada.

Jestliže hledáte internetový obchod, kde koupit mladý zelený ječmen, podívejte se do e-shopu EXOTIC HERBS, kde najdete celou řadu dalších bylinek.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4