Na co nezapomenout při výběru studentského batohu

První školní měsíc je za námi, nároky na studenty přibývají stejně jako kilogramy učebnic, svačin a nezbytné elektroniky, které studenti denně nosí s sebou do školy. Běžné módní batohy pod takovou váhou praskají ve švech a hrozí, že se obsah batohu s každým krokem vysype na chodník. Příští moderní studentský batoh který pro studenta pořídíte, by mohl ale být velkým ulehčením v jeho životě a zajistit každodenní pohodlí. Co by ale měl takový batoh splňovat, aby byl považován za kvalitní a přitom nestál tisíce korun?

Moderní studentský batoh může být všestranným pomocníkem v každodenním cestování do školy, na tréninky, doučování i o víkendu u prarodičů. Když člověk ví, že bude trávit spoustu hodin mimo domov má tendenci vzít si s sebou co nejvíce věcí, které by mohl přes den potřebovat.

Studenti často ale potřebují více, než jen vak, do kterého se vejdou všechny učebnice a sešity, je potřeba do něj schovat psací potřeby, dostatek jídla na celý den, láhev na nápoj, powerbanku a napájecí kabel, notebook s jeho vlastním napájecím kabelem a v neposlední řadě peněženku s doklady. Možná si říkáte: "Takové množství věcí se přece nevejde do jediného batohu!". Dovolíme si nesouhlasit. Se správně zvoleným batohem se nejen všechno do batohu vejde, ale každá věc bude mít své místo a bude v bezpečí před zničením nebo krádeží. 

Mezi batohem do města a krosnou

Podle potřeby studenta je třeba si uvědomit, jaké rozměry má nejobjemnější věc kterou potřebuje a podle toho se bude odvíjet velikost batohu. Praktickým pomocníkem při výběru může být na internetových stránkách e-shopu, kde batoh vybíráte, počet litrů které se do batohu vejdou. Mají studentovi učebnice velikost A4? Jaká je úhlopříčka jejich notebooku? 

Ať něco vydrží

Aby tuto váhu batoh udržel, je třeba aby měl kvalitní provedení. Pevné materiály a švy jsou nezbytností. TIP! I batoh s voděodolnou úpravou si zaslouží extra ochranu před vlivy počasí, proto jednou za čas přestříkejte v dobře větraném prostředí svůj batoh vodě odolnou impregnací na outdoorové boty a vybavení. Pak se nebudete muset bát o svou elektroniku v prudkém dešti.
Velkou výhodou jsou také dvojitá dna batohu a polstrované záda, která zajistí, aby batoh neničil studentovi záda a nezpůsoboval bolesti hlavy. 

"Čím víc, tím líp!"

Tak zní obecné pravidlo, které se dá použít i na počet kapes v batohu. Počet vnitřních kapes je vždy uvedený na stránkách a obecné pravidlo pro kapsy zní. Kapsy ochrání jednotlivé cennosti od ztráty a poškození, navíc jsou praktické ve městě, kde by se mohli pohybovat kapsáři. Víc kapes totiž znamená, že je potřeba více času se k cennostem dostat, a to často kapsáře odradí. 

Značka není všechno

V neposlední řadě si každý student bude chtít vybrat batoh, který se mu bude hodit ke všemu a nebude vypadat jako dětská aktovka. Design je přece jen velmi důležitý a neutrální barvy jsou čím dál více oblíbené. Doporučujeme Vám podívat se na velkou nabídku batohů Bez Brandu všech tvarů a velikostí za skvělé ceny.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4