TOP rodinné domy: jak vybrat dodavatele?

Top rodinný dům, Luxusní rodinné domy

Pokud vás čeká stavba nového rodinného domu, máte před sebou spousta povinností a rozhodování. Je výhodné si nechat postavit dům od jedné firmy, nebo od několika a poskládat si vše na míru? Obojí má své výhody a oba přístupy umožní vytvoření top rodinné domy.

Stavba rodinného domu svépomocí

Luxusní rodinné domy, Top rodinný dům

Zalíbila se vám představa, že si postavíte svůj dům vlastníma rukama tak, jak to dělával váš pradědeček? Možná, než se nadobro rozhodnete, zeptejte se na tyto základní otázky:

  • Vím, co dělám?
  • Jsem připraven/a dát do projektu více peněz, než je původní rozpočet?
  • Co budu dělat, když mi do plánů vleze něco důležitého?
  • Mám realistické časové rozmezí?
  • Jaké jsou věci, které nemůžu ovlivnit při stavbě?

Pokud jste se zamysleli nad těmito otázkami a i přesto vidíte pozitivně možnost postavit si vlastní dům, hurá do toho!

 

Stavba rodinného domů s pomocí několika firem

Každý známý má nějakého kamaráda, kterého vám věhlasně doporučuje na stavbu? Dokonce zajistí i slevu? Proč toho nevyužít! Ale kamarád dělá pouze elektroinstalaci? No dobrá, ale tedy je třeba aby přišel až po vystavění základů. - Takto bychom mohli pokračovat dále, ale myslíme, že nás chápete.

Top rodinné domy, luxusní rodiné domy

Kolaborace několika firem, zvláště, pokud se jedná o známé známých, může technicky ušetřit peníze, ale bohužel se často musí počítat s velkým časovým zdržením. Problém nastane, když jedna firma bude pracovat a přeruší práci kvůli nedostatku materiálu a zasáhne tak do plánu pracovní firmy další. Takto se může zbortit celý stavební plán, což může vést k podráždění dělníků a vaší nejistoty, že odvedou kvalitní práci na vašem projektu top rodinného domu.

 

Stavba rodinného domu provedena jednou firmou

Hlavní výhodou stavby rodinného domu ve spolupráci s jednou firmou je skutečnost, že vás čeká minimum starostí v průběhu. V případě zdržení, vnitřní komunikace ve firmě a s vlastními dodavateli přizpůsobí plán stavby jednodušeji, zajistí, aby na sebe vše navazovalo jak na papíře, tak v konečné formě a vy se pouze musíte jen těšit na hotovou práci. Pokud vám to rozpočet dovolí, je projekt řízený jednou firmou jasná volba.

Top rodinné domy, luxusní rodinný dům

Stavíte ve zlínské kraji?  Firma Thermont SPOL. S R. O. se zabývá výstavbou prosvětlovacích a hliníkových systémů do rodinných domů více než čtvrt století a má za sebou mnoho zkušeností.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4