I peněženka je důležitá část outfitu

  • Proimage
  • Móda

Na doplňky se při výběru outfitu hodně často zapomíná. Kolikrát vidíte někoho, kdo má sice vršek, spodek i boty perfektně sladěné, ale doplňky jim úplně chybí. Přitom je to něco, co může vás styl dotáhnout k dokonalosti, i kdyby to byly jenom pecičkové náušnice. Překvapivě se docela často zapomíná na peněženky. 

Peněženky jsou věc, kterou využíváte každý den. A i přesto jsou často ignorovány. Někdy dokonce narazíte na takové lidi, kteří na první pohled působí jako zástupce firmy na vysoké úrovni, ale potom vytáhne ušmudlanou peněženku s jednorožcem. Zdá se to jako prkotina, ale i taková drobnost ovlivňuje to, jak na vás ostatní nahlíží. Jaké peněženky jsou pro vaši image nejlepší?

Rozhodně ty kožené. Někdo by mohl argumentovat tím, že všechny vypadají skoro stejně a jsou tak nadužívané, že je akorát nudí. Omluvte mě, ale to je hloupost. Kožené peněženky se od sebe liší v mnoha ohledech. Jedním z nich je například povrch. Podle toho, jaká kůže je při výrobě použita, může být peněženka hladká a lesklá nebo o něco drsnější a matná. Lišit se mohou také v barvách - černá nebo hnědá vás nebaví? Vyberte si modrou, nebo třeba červenou. Nebo jejich kombinace. Fantazii se meze nekladou, zvlášť, když chcete vystihnout váš styl. A proč jsou kožené peněženky tak "nadužívané"? No má to svůj důvod. Jedná se o jednu z těch věcí, které jsou nesmrtelná klasika. Kůži si oblíbili muži i ženy na různých pracovních pozicích v  různých částech světa. Kůže je kvalitní materiál a v kombinaci s pečlivou prací vám vznikne produkt, který vydrží mnoho let každodenního používání.

kožené peněženky

Tak si to projeďme ještě jednou. Kožené peněženky jsou skvělý doplněk. Jsou praktické, velmi dlouho vám vydrží a vylepší vám image tím, že perfektně doplní váš outfit. Nebo může sloužit jako to, co přitáhne pozornost. Pokud v nabídkách obchodů nenajdete takovou, která by vám stoprocentně vyhovovala, využijte výrobu na zakázku. Protože co může být lepšího, než originální peněženka, kterou nikdo jiný nemá,

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4