Stylová posilovna pro image

neoprenové činky

Když cvičíte, jde to vidět. Vypadáte šťastněji, zpevňujete tělo a děláte něco pro své zdraví. To všechno vyzařuje jako vaše image. To, jak vás vnímají ostatní, ovlivní i vybavení vašeho domu. Dnes se spolu podíváme na vaši domácí posilovnu.

Se mnou je to těžké. Mám obrovský talent na odkládání věcí, hlavně pokud jde o cvičení. Radši bych dvě hodiny hleděla do zdi, než abych se zvedla a do posilovny zašla. To je jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla investovat do základního posilovacího vybavení a začala cvičit doma. A dokonce mě to i baví. Je dost možné, že mě to baví proto, že jsem si svoji mini posilovnu udělala úplně sama a mohla jsem se na ní pořádně vyřádit. Doma jsem měla místnost, která byla už několik let nevyužitá. Stěny už nebyly bílé, ale žlutošedé, podlaha byla v naprosto tragickém stavu a nechtělo se mi tam ani chodit. Měla jsem našetřené nějaké peníze, tak jsem si jednoho dne řekla, že se pustím do rekonstrukce. Kromě té otřesné barvy byly stěny v dobrém stavu, takže je stačilo přetřít. Vybrala jsem pár svých oblíbených barev a začala jsem řádit. Výsledek je naprosto parádní. Jednu zeď jsem zaplnila obřími zrcadly, díky kterým místnost vypadá mnohem větší. Podlahu jsem přelakovala na na jednu část jsem pořídila takové ty pěnové puzzlíky. Řeknu vám, že tohle bylo strašně zábavné. Strávila jsem nad tím asi týden, ale rozhodně to stálo za to. Další etapou v cestě za posilovnou bylo vybavení. Tam se objevil problém. Zdi jsem udělala hodně veselé a pastelkové, ale posilovací stroje jsou většinou černé. Musela jsem to teda nějak vyřešit. Napadlo mě použít tmavé plakáty, ale moc dobře to nevypadalo. Nakonec jsem zůstala u tmavých strojů a barevných zdí. K mému překvapení jsem ale zjistila, že existují neoprenové činky. A to mě zachránilo. Vyrábí se sice v relativně nízkých hmotnostech (což mně osobně vůbec nevadí), ale vypadají taak parádně. Najdete je jak v obyčejné šedé barvě, tak i v pestrých barvičkách - pro každou váhu jiná.

Když jsem si pak domů pozvala pár kamarádů, byli z mojí nové posilovny celí pryč. Úplně je dostalo, jak jsem ze zapomenuté malé místnosti vytvořila tak dobrou posilovnu a už mám rezervace na měsíce dopředu. Teď mám u nich image někoho, ke komu si mohou jít kdykoliv zacvičit.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4