Reklamní formáty – Co vše je reklama?

Je obecně známo, že dnešní svět a prostor kolem nás je zahlcen reklamou, je tomu skutečně tak? S největší pravděpodobností ano a my se zaměříme, co všechno lze nazvat jako reklamu a kolik je vlastně druhů reklamy. Budete překvapení, čtěte!

Social network

Používáte Facebook, Twitter nebo Instagram? Asi ano, protože jdete s dobou a k dnešní době to prostě patří. Víte jak dát o své firmě nebo o sobě vědět na sociálních sítích? Je nutné vytvořit zajímavý profil a tím oslovit zákazníky a zájemce o produkt nebo službu. Obsah je možné dále sdílet prostřednictvím přátel, což potřebujeme. Reklama bývá levná a při dobrém načasování a obsahu také velmi účelná.

Zpětné odkazy

Slyšeli jste někdy o SEO? Jedná se o optimalizaci vyhledávačů na základě klíčových slov. Zpětné odkazy jsou pro SEO velmi důležité a získat je můžete dvojím způsobem. První způsob, tedy registrace do katalogu nebo druhý způsob a to koupení zpětného odkazu na určitou dobu.

Reklamní bannery

Bannery jsou vyskakující okna nebo statická reklama na službu či produkt vyobrazená na webové stránce. Tématika nemusí být shodná s obsahem webu. Účelem banneru je získání zpětných odkazů na náš web, řadí se mezi levné reklamní prostředky. Vždy však záleží na provedení, proto je lepší zaplatit grafika.

PPC reklama

PPC je zkratka slov Pay per click, tedy platba za klik. Tyto reklamy se objevují například na webech Seznamu nebo Googlu. Pokud kliknete na reklamu, uděláte inzerentovi zisk. Cena za klik se vypočítává například v závislosti na druhu klíčového slova. Pro nastavení PPC reklamy využijte služeb specilastů.

Světelná reklama

Díky LED páskům a mikročipům je schopná signmaker vytvořit téměř jakoukoliv pohyblivou reklamu. Onen pohybu je vytvořen buďto přepínáním více obrazců nebo naprogramováním matice. Každá domácnost má dnes LCD nebo LED TV. Podobného principu se využívá i při výrobě světelné reklamy, kdy se používají velkoplošné LCD, popřípadě LED panely.

Výhody světelné reklamy

  • nízká spotřeba energie
  • dlouhá životnost
  • bezúdržbovost
  • vysoká míra odolnosti
  • okamžitá vysoká svítivost
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4