Co by měl mít kvalitní GPS obojek pro psa?

Bloudíte mezi řadou obojků pro psa s GPS? Trh je plný všemožných značek, ale jak poznám opravdu kvalitní obojek? Jak poznat ten správný, aby byl bezpečný pro pejska a pohodlný pro uživatele?


GPS obojek pro psa

Jedná se o malou krabičku, kterou lze umístit na obojek pejska, případně můžete využít obojek z balení u lokátoru. Pokud se vám pejsek občas zatoulá nebo chcete mít přehled nad tím, kde se pohybuje, jsou GPS obojky skvělým řešením. Ukazují polohu vašeho pejska v pohodlí obrazovky chytrého zařízení.

Nepodlehněte nízkým cenám

Hned na úvod zdůrazníme, že přespříliš nízká cena se nerovná kvalita a nezávadnost. Levné GPS obojky pro psy z různých čínských e-shopů nejsou zcela vhodnou cestou. U těchto obojků nemáte žádné záruky, které by podléhaly normám zde v EU. Nemáte tedy ani jistotu, zda nezávadné pro vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Jak poznat kvalitní obojek?

Existuje jedna rada, která by vám s tímto problémem mohla pomoci a eliminovat tak velkou část nekvalitních obojků. Je to jeden velmi jednoduchý fígl, a to sice voděodolnost. Zjistěte si v informacích, zda je voděodolný. Pokud na vás již v informacích o produktu křičí nápisy, že není voděodolný a je nevhodný pro používání do deště, jedná se o nekvalitní elektrický GPS obojek pro psa. Obojky totiž musí být voděodolné, pokud by se pejsek zatoulal k vodě nebo začalo pršet, byl by k ničemu.

Kvalitní značka na trhu

Jednou z velmi kvalitních značek na trhu, které se mohou chlubit svojí funkčností ve více než 80 zemích je GPS Tractive. Na e-shopu elektronickeobojkypropsy.cz naleznete celou řadu jejich produktů, které splňují požadavky pro kvalitní GPS obojky pro psy. Mají kromě primární funkce GPS lokace více funkcí.
Například tyto funkce:

  • funkce safe zone
  • funkce sledování v reálném čase
  • integrované světlo
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4